Webist - strony WWW, sklepy internetowe, integracje, wtyczki WordPress

Webist

Aktualizacja 0.3 i 0.4 wtyczki Webist WP Esti CRM

Aktualizacja 0.3 i 0.4 wtyczki Webist WP Esti CRM - Webist Blog

Spis treści

Nowa aktualizacja wtyczki Webist WP Esti CRM w wersji 0.4 wprowadza szereg nowości i usprawnień. Dzięki temu artykułowi możesz dowiedzieć się, co nowego dodaliśmy i dlaczego warto zaktualizować swoją wtyczkę już teraz. Najnowsza wersja nie tylko zwiększa wydajność i stabilność, ale także oferuje nowe funkcje, które usprawnią zarządzanie relacjami z klientami. Wersja 0.4 wprowadza liczne ulepszenia, które poprawią Twoje codzienne działania i zwiększą efektywność pracy. Sprawdź, co nowego czeka na Ciebie w najnowszej wersji Webist WP Esti CRM!

Co nowego w wersji 0.3?

Aktualizacja wtyczki Webist WP Esti CRM w wersji 0.3 przyniosła szereg usprawnień i nowych funkcji. Przede wszystkim naprawiliśmy pomniejsze błędy, co poprawiło stabilność działania wtyczki. Dokonaliśmy optymalizacji kodu, aby zapewnić lepszą wydajność. Dodaliśmy także nowy shortcode, który pozwala na wyświetlanie wartości meta, co znacząco ułatwia personalizację treści. Ponadto, wprowadziliśmy obsługę dodatkowych pól z Esti API. Te zmiany sprawiają, że zarządzanie nieruchomościami stanie się (w zasadzie stało się – aktualizacja już „wyszła”) jeszcze prostsze i bardziej efektywne.

Co nowego w wersji 0.4?

Nowa aktualizacja wtyczki Webist WP Esti CRM w wersji 0.4 wprowadza szereg nowości, które zwiększą efektowność Twojej strony WWW z nieruchomościami. Skupiliśmy się na dodaniu funkcji, które ułatwią import danych z systemu do WordPressa, tworząc bardziej płynny proces pracy. W najnowszej wersji wtyczki zaktualizowaliśmy dokumentację, co ułatwi użytkownikom korzystanie z niej. Poprawiliśmy również kod shortcode’a służącego do wyświetlania archiwum ofert i dodaliśmy nową taksonomię 'Agent’. Ponadto, wprowadziliśmy obsługę OpenStreetMap dla pojedynczych nieruchomości oraz nowy shortcode, który pozwala na wyświetlenie mapy w dowolnym miejscu pojedynczego posta. Te zmiany znacząco zwiększą funkcjonalność wtyczki i umożliwią większą personalizację listingu w WordPressie.

Opinie
Kliknij, aby ocenić wpis!
[Łącznie: 0 Średnia: 0]

Kategorie:

Udostępnij: