Webist - strony WWW, sklepy internetowe, integracje, wtyczki WordPress

Webist

Oferta wtyczek

Jakie wtyczki oferujemy?

Oferujemy różne wtyczki. Od prostych wtyczek społecznościowych, przez funkcjonalne po gotowe integracje. Sprawdź co dla Ciebie przygotowaliśmy.

Darmowe wtyczki

Skorzystaj z oferty darmowych wtyczek. Wystarczy je pobrać, zainstalować, włączyć i skonfigurować! Każda darmowa wtyczka posiada własny aktualizator.

Webist Floating Socials

Wtyczka umożliwia dodanie pływających ikon mediów społecznościowych na pasku bocznym strony internetowej.

Image in Menu

Image in Menu pozwala na dodanie własnych obrazków z biblioteki mediów do pojedynczych elementów menu. Ulepsz wygląd nawigacji na swojej stronie WWW!

Płatne wtyczki

Nasza oferta płatnych wtyczek to głównie integracje z systemami zewnętrznymi i WordPressem. Wtyczki płatne także posiadają własny system aktualizacji.

Webist WP Asari CRM

Wykonaj import nieruchomości do swojej witryny prosto z Asari CRM. Dokonaj integracji za pomocą API. Dzięki tej wtyczce możesz to zrobić bez większych przeszkód!

Webist WP Asari CRM Pro

Wtyczka w wersji Pro pozwala na integrację pól z ACF. Dodatkowo, podany plugin rozszerza wtyczkę Elementor o dodatkowe elementy do nieruchomości.

Webist WP Esti CRM

Wtyczka Webist WP Esti CRM pozwala na eksport nieruchomości prosto z systemu EstiCRM na stronę WordPress. Pobieraj oferty na swoją stronę WW za pomocą Esti API.

Zapytaj o własny projekt wtyczki!

Opisz nam co ma zawierać wtyczka (jakie funkcjonalności, elementy designu, menu opcji), a my odpowiemy z odpowiednią ofertą.