Webist - strony WWW, sklepy internetowe, integracje, wtyczki WordPress

Webist

Aktualizacja 0.5 wtyczki Webist WP Asari CRM

Aktualizacja wtyczki Webist WP Asari CRM do wersji 0.4

Spis treści

Aktualizacja wtyczki Webist WP Asari CRM do wersji 0.5 przynosi update kodu aktualizatora oraz poprawę błędu krytycznego. Błąd ten pozwalał na zdalne wykonanie kodu. Prosimy o pilną aktualizację zainstalowanych wtyczek na stronach WWW.

Ulepszenie aktualizacji

Najnowsza aktualizacja skupia się na optymalizacji kodu odpowiedzialnego za proces aktualizacji. Zmiany, które wprowadziliśmy, mają na celu uczynienie aktualizacji szybszymi i bardziej niezawodnymi niż kiedykolwiek wcześniej. Po przeprowadzeniu gruntownych testów, jesteśmy pewni, że te ulepszenia sprawią, że proces aktualizacji będzie jeszcze bardziej płynny i wygodny dla Waszych potrzeb.

Ponadto, z przyjemnością informujemy, że udało nam się wyeliminować błąd związany z pętlą aktualizacji, który niekiedy pojawiał się w poprzednich wersjach wtyczki. Dzięki naszym wysiłkom i Waszym cennym informacjom, udało nam się znaleźć i naprawić tę niedogodność, co pozwoli uniknąć ewentualnych problemów z aktualizacją w przyszłości.

Błąd z wykonaniem zdalnego kodu

W poprzednich wersjach wtyczki zdarzało się, że występował błąd związany z wykonaniem zdalnego kodu. Dzięki naszej ciężkiej pracy i zaangażowaniu w doskonalenie wtyczki, udało nam się zlokalizować i usunąć ten problem. Teraz możecie korzystać z naszej wtyczki bez obaw o ewentualne komplikacje związane z wykonaniem zdalnych operacji.

Opinie
Kliknij, aby ocenić wpis!
[Łącznie: 1 Średnia: 5]

Kategorie:

Udostępnij: