Webist - strony WWW, sklepy internetowe, integracje, wtyczki WordPress

Webist

Aktualizacja 0.2 wtyczki Webist WP Esti CRM

Aktualizacja 0.2 wtyczki Webist WP Esti CRM - Webist Blog

Spis treści

Nowa aktualizacja wtyczki Webist WP Esti CRM w wersji 0.2 wprowadza szereg nowości i usprawnień. Dzięki temu artykułowi możesz dowiedzieć się co nowego zostało dodane do wtyczki. Najnowsza wersja 0.2 stworzyliśmy z myślą o jeszcze lepszym użytkowaniu i przyjemniejszej pracy z wtyczką. Dzięki aktualizacji możesz korzystać z nowych funkcji, które ułatwią Ci zarządzanie eksportem nieruchomości z CRM prosto na stronę WordPress. Nie czekaj więc dłużej i zaktualizuj swoją wtyczkę Webist WP Esti CRM już teraz!

Co nowego w wersji 0.2?

Co nowego w wersji 0.2 wtyczki? W najnowszej wersji 0.2 wtyczki możesz dowiedzieć się o kilku istotnych zmianach. Po pierwsze, dokonano optymalizacji kodu, co przyczyniło się do zwiększenia wydajności. Ponadto, dodano obsługę nowych pól API, mianowicie dodatkowych informacji o nieruchomości, takich jak ilość sypialni, ilość toalet oraz piętro nieruchomości. Dodatkowo, nowa funkcjonalność pozwala na wyświetlenie informacji o agencie, w tym imię i nazwisko, numer telefonu oraz adres e-mail agenta nieruchomości.

Zapraszamy do zakupu integracji Webist WP Esti CRM!

Zapraszamy do zakupu integracji, która umożliwi Ci eksport nieruchomości za pomocą wtyczki do WordPress z Esti CRM. Ta integracja zapewnia Ci łatwą obsługę oraz możliwość konfiguracji eksportu. W razie potrzeby istnieje otrzymania pomocy w obsłudze od zespołu Webist. Po zakupie integracji uzyskasz dostęp do panelu licencji, co pozwoli Ci na sprawne zarządzanie i korzystanie z wszystkich licencji. Dzięki tej integracji będziesz mógł usprawnić swoje działania i zwiększyć efektywność swoich działań marketingowych. Nie czekaj dłużej i skorzystaj z tej unikalnej możliwości, która pomoże Ci w rozwijaniu swojego biznesu online. Postaw na profesjonalizm i sprawność dzięki integracji WordPress z Esti CRM!

Opinie
Kliknij, aby ocenić wpis!
[Łącznie: 0 Średnia: 0]

Kategorie:

Udostępnij: