Webist - strony WWW, sklepy internetowe, integracje, wtyczki WordPress

Webist

Aktualizacja 0.6 wtyczki Webist WP Asari CRM

Aktualizacja 0.6 wtyczki Webist WP Asari CRM - Webist Blog

Spis treści

Aktualizacja 0.6 wtyczki Webist WP Asari CRM przynosi wiele nowych, różnych rozwiązań. Dokonaliśmy aktualizacji skryptu pobierającego nieruchomości oraz poprawiliśmy mniejsze błędy. Dodaliśmy także wiele nowych funkcjonalności. Przykładowo jest to taksonomia agenta, obsługa nowych pól w API, czy shortcode, który pozwala na wyświetlenie wartości meta z postu. Dla programistów oddajemy dwie funkcje PHP oraz filtr do WordPress’a. Udostępniamy tą aktualizację dla wtyczki w wersji podstawowej jak i w wersji Pro. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami aktualizacji 0.6!

Co dokładnie zostało zaktualizowane?

Skrypt odpowiadający za aktualizację oferty nieruchomości został całkowicie zmieniony. Dodaliśmy możliwość wybrania, skąd mają być pobierane nieruchomości. Teraz możesz ustawić pobieranie ich prosto z centrali lub po prostu wszystkich. Dodatkowo, dodaliśmy inną logikę skryptu aktualizacji przez co jest możliwość aktualizacji większej ilości nieruchomości (testowaliśmy do ~4000 ofert). Naprawiliśmy także kilka pomniejszych błędów związanych z wtyczką (np. opisy pól w CPT).

Nowości w wersji 0.6

W wersji 0.6 dodaliśmy wiele dodatkowych funkcji. Przede wszystkim dodaliśmy shortcode [property_meta meta_key=’nazwa_klucza_meta’], który umożliwia wyświetlanie wartości meta nieruchomości w pojedynczym poście. Teraz znajdziesz dodatkową taksonomię „Agent”. Do tej taksonomii skrypt tworzy agenta oraz przypisuje do niego nieruchomości. Możesz także ręcznie dodać agenta lub edytować już pobranego/istniejącego. Istnieje możliwość przypisania numeru telefonu (tak dokładnie to dwóch numerów), adresu e-mail oraz ustawienia zdjęcia wyróżniającego agenta. Dodatkowo, dodaliśmy obsługę nowy pól z API Asari CRM. Są to:

  • materiał,
  • status certyfikatu energetycznego,
  • wyposażenie kuchni,
  • ogrzewanie.

Dodatkowe funkcje PHP

Teraz wtyczką dołącza do WordPress’a dwie całkiem nowe funkcje. Dokładniej, są to:

  • WWAC_getListingKitchenEquipment($format = 'text/json/array’, $postID = null);
  • WWAC_getListingHeating($format = 'text/json/array’, $postID = null).

Pierwszy argument funkcji to typ zwracanych danych, a drugi to ID posta w WordPressie. Po nazwie funkcji domyślamy się, że są to odpowiednio wyposażenie kuchni oraz typ ogrzewania. Dodatkowo, dla taksonomii „Agent” dodaliśmy nowy filtr: WWAC_PropertiesAgentSlug. Dzięki temu filtrowi zmienisz adres URL (slug) archiwum agenta nieruchomości.

Zachęcamy do zakupu integracji z Asari CRM!

Zachęcamy do zakupu integracji z Asari CRM! Dzięki naszej integracji możesz łatwo eksportować nieruchomości do swojej strony WWW. Oprócz tego oferujemy wtyczkę Webist WP Asari CRM, która jest dostępna także w wersji Pro. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. W Webist wiemy, że skorzystanie z nasze integracji z Asari CRM ułatwi Ci zarządzanie i usprawni proces sprzedaży i marketingu. Nie zwlekaj, zainwestuj w integrację z Asari CRM i zobacz, jak szybko i wygodnie możesz dostosować działania do potrzeb swojej firmy.

Opinie
Kliknij, aby ocenić wpis!
[Łącznie: 0 Średnia: 0]

Kategorie:

Udostępnij: