Webist

Webist - strony WWW, sklepy internetowe, integracje, wtyczki WordPress

Webist

Webist WP Asari CRM Integracja

Integracja Asari CRM z WordPressem!

Integracja Asari CRM z WordPress to świetna propozycja dla właścicieli stron internetowych, którzy chcą zwiększyć swoją efektywność biznesową. Dzięki tej integracji można automatycznie przesyłać informacje o nieruchomościach między Asari a stroną opartą o WordPress. Asari CRM zintegrowany z WordPress umożliwia łatwe zarządzanie ofertą nieruchomości, dzięki czemu można szybciej reagować na potrzeby klientów. Dzięki API integracja jest bardzo prosta do wykonania, a efektywność pracy zwiększa się znacznie. Podsumowując, integracja Asari CRM z WordPress to doskonałe rozwiązanie dla firm, które chcą zwiększyć swoją skuteczność i osiągnąć jeszcze lepsze wyniki w dziedzinie nieruchomości.
Ozdobne kropki
Integracja Asari CRM z WordPressem
Integracja Asari CRM z WordPressem
Błękitne kropki ozdobne

Kompatybilność

Aktualnie wtyczka jest najbardziej kompatybilna z Elementorem. Dodatkowo, wtyczka Pro posiada obsługę pól z ACF.

Prosta obsługa

Zarządzać ustawieniami w większości przypadków można poprzez wbudowany panel ustawień wtyczki.

Dokumentacja

Instrukcja obsługi wtyczki oraz dokumentacja wtyczki, dla dewelopera, dostępne są poniżej.

Zalety integracji Asari z CMS WordPress

Zalety integracji Asari z CMS WordPress

Zalety integracji Asari z CMS WordPress to przede wszystkim łatwe i szybkie pobieranie nieruchomości z Asari CRM dzięki API Asari CRM oraz zapisywanie ich automatycznie jako Custom Post Type. Wtyczka oferuje również możliwość automatycznych aktualizacji oraz konfiguracji jej działania poprzez panel wtyczki. Automatycznie usuwa ona pobrane zdjęcia podczas aktualizacji ofert i pozwala na zapis głównych informacji o nieruchomości w Custom Post Taxonomy nieruchomości oraz dodatkowych informacji w Custom Meta Boxes. Wbudowana galeria zdjęć to kolejny atut tej integracji. Minimalna długość licencji to 1 rok, a cena to tylko 230 złotych za rok. Dzięki tej integracji, zarządzanie ofertami nieruchomości na witrynie staje się prostsze i bardziej efektywne.

Potrzebna spersonalizowana wtyczka Asari CRM?

Napisz do nas już teraz! Zajmiemy się personalizacją wtyczki Webist WP Asari CRM pod Twoje potrzeby!

System Asari - oferta skutecznej skutecznej integracji

Wtyczka Webist WP Asari CRM to oferta skutecznej integracji oprogramowania WordPressa z Asari API oraz systemem CRM. System ten umożliwia łatwą i szybką integrację elementów, co pozwala na pełną automatyzację procesów biznesowych. Asari API to narzędzie, dzięki któremu można bez problemu pobierać i przesyłać dane z systemu CRM do WordPressa. Dzięki temu użytkownik zyskuje pełną kontrolę nad swoją stroną internetową i jej zawartością, a także nad płynnością procesów biznesowych. System CMS pozwala na łatwe zarządzanie treściami na stronie. Dzięki temu użytkownik może szybko i łatwo dodawać nowe treści, aktualizować istniejące, a także monitorować ich wyświetlanie. Wszystko to sprawia, że oferta wtyczki jest idealnym rozwiązaniem dla firm, które chcą działać sprawnie i efektywnie, wykorzystując najnowsze integracje.

System Asari - oferta skutecznej skutecznej integracji

Zamów już teraz!

Napisz do nas już teraz!
Zajmiemy się pomocą z wdrożeniem wtyczki Webist WP Asari CRM na Twoją stronę internetową!

Zrzuty ekranu z wtyczki

Zobacz jak wygląda wtyczka po zainstalowaniu i zdecyduj o tym, czy dokonasz zakupu licencji.