Webist - strony WWW, sklepy internetowe, integracje, wtyczki WordPress

Webist

Webist WP Asari CRM - instrukcja

Spis treści

Aby edytować nieruchomości należy w kokpicie wybrać zakładkę „Nieruchomości”, następnie nieruchomość i edytować jak zwykły wpis. Pod treścią znajdują się dodatkowe pola z informacja mi na temat danej nieruchomości.

Aby zaktualizować oferty ręcznie należy z kokpitu, po prawej stronie z menu, wybrać opcję „WP AsariCRM” lub „WP AsariCRM Pro”. Następnie klikamy w przycisk „Odśwież oferty ręcznie”.

Sprawdzić połączenie wtyczki z Asari CRM możemy poprzez wybranie z kokpitu, po prawej stronie z menu, opcji „WP AsariCRM” lub „WP AsariCRM Pro”. Drugim krokiem, w ustawieniach wtyczki, jest przejście do zakładki „Ustawienia” i kliknięcie przycisku „Testuj połączenie”.

Połącz Asari CRM z WordPressem!

Już teraz zacznij reklamować nieruchomości na swojej własnej stronie WWW na silniku WordPress. Połącz witrynę z systemem Asari CRM i codziennie, automatycznie aktualizuj oferty nieruchomości na swojej stronie!

Uwaga! Wtyczka jest nadal w wersji beta, co oznacza występowanie mniejszych błędów nie mających wpływu na ogólne działanie wtyczki.

Integracja Asari CRM z WordPressem