Webist - strony WWW, sklepy internetowe, integracje, wtyczki WordPress

Webist

Aktualizacja 0.4 wtyczki Webist WP Asari CRM

Aktualizacja wtyczki Webist WP Asari CRM do wersji 0.4

Spis treści

Aktualizacja wtyczki Webist WP Asari CRM do wersji 0.4 przynosi wiele nowych funkcji i udoskonaleń, które na pewno ucieszą użytkowników. W tej najnowszej wersji, skoncentrowaliśmy się na poprawie stabilności i wydajności systemu, co oznacza płynniejsze działanie i szybsze ładowanie nieruchomości. Dodatkowo, wprowadziliśmy nowe możliwości, które jeszcze bardziej usprawnią zarządzanie eksportem informacji. Zapoznaj się z pełną listą zmian i ciesz się jeszcze lepszą jakością pracy z wtyczką Webist WP Asari CRM! 

Funkcje dołączone do najnowszej aktualizacji wtyczki

Najnowsza aktualizacja funkcji dołączonych do wtyczki Webist WP Asari CRM dla WordPressa przynosi wiele korzystnych zmian. Jedną z kluczowych jest optymalizacja działania kodu w obu wersjach wtyczki, co przyczynia się do szybszego i sprawniejszego działania. Dodatkowo, w ramach aktualizacji, wprowadzono funkcję asynchronicznego pobierania pobierania zdjęć podczas aktualizacji ofert. Umożliwia to lepsze osiągi wczytywania nieruchomości na stronie. Pozwala to także na pobranie ich niezależnie od innych czynności wykonywanych na stronie internetowej. Funkcjonalność jest dostępna tylko w wersji Pro oraz tylko z ACF. Te nowe funkcje znacznie ułatwiają zarządzanie i optymalizację strony internetowej biura nieruchomości. Przyczynia się to do lepszego user experience i większej wydajności.

Podziękowania dla ViewNet przy pomocy w wersji 0.3 oraz 0.4 (bieżącej).

Jak dokonać aktualizacji?

Aby dokonać aktualizacji wtyczki Webist WP Asari CRM, można skorzystać z automatycznego aktualizatora, który jest dostępny we wtyczce. Oznacza to, że po wydaniu nowej wersji wtyczki, informacja o dostępnej aktualizacji pojawi się w kokpicie, tak jakby wtyczka pochodziła z oficjalnego repozytorium WordPressa. Taka funkcjonalność znacznie ułatwia proces aktualizacji, eliminując konieczność ręcznego pobierania i instalowania najnowszej wersji wtyczki. Dzięki temu użytkownicy w szybki i prosty sposób będą mogli zaktualizować wtyczkę oraz zyskać dostęp do nowych funkcji i poprawek. Niezależnie od tego, wtyczka Webist WP Asari CRM zapewnia również wsparcie po stronie technicznej. Jeśli pojawią się jakiekolwiek problemy z aktualizacją lub obsługą, można skontaktować się z nami. Służymy pomocą i udzielimy niezbędnych wskazówek.

Poznaj naszą ofertę wtyczek do WordPress'a!

Poznaj naszą ofertę wtyczek do WordPress’a! Oferujemy darmowe wtyczki, które rozszerzają funkcjonalność WordPress’a. Nasze wtyczki są doskonałym dodatkiem, który pozwoli Ci jeszcze bardziej dostosować i rozbudować swoją stronę internetową. Ponadto, oferujemy integrację z systemami Asari CRM oraz Esti CRM, co pozwoli Ci jeszcze lepiej promować swoją ofertę nieruchomości. Jeśli szukasz skutecznych rozwiązań do WordPress’a, to jesteś we właściwym miejscu. Zachęcamy do kontaktu, abyśmy mogli przedstawić Ci wszystkie możliwości naszych wtyczek oraz odpowiedzieć na Twoje pytania. Poznaj naszą ofertę i przekonaj się, jak wiele korzyści możemy Ci zapewnić!
Opinie
Kliknij, aby ocenić wpis!
[Łącznie: 0 Średnia: 0]

Kategorie:

Udostępnij: