Webist - strony WWW, sklepy internetowe, integracje, wtyczki WordPress

Webist

Aktualizacja 0.3 wtyczki Webist WP Asari CRM

Aktualizacja 0.2 wtyczki Webist WP Asari CRM - Webist Blog

Spis treści

Aktualizacja wtyczki Webist WP Asari CRM i Webist WP Asari CRM Pro do wersji 0.3! Co nowego znajduje się w tej wersji? Przeczytaj artykuł i dowiedz się więcej.

Aktualizacja do wersji 0.3

Aktualizacja do wersji 0.3 wtyczki Webist WP Asari CRM (także Pro) przynosi wiele nowych funkcji i usprawnień. Poprawiono kod w celu zwiększenia wydajności i stabilności działania wtyczki. Dodano obsługę nowych pól z API, co pozwoli na jeszcze lepsze dostosowanie wtyczki do indywidualnych potrzeb użytkowników. Ponadto, dodano taką samą obsługę dla ACF (Advanced Custom Fields), co znacząco zwiększa możliwości personalizacji podstron i pól wtyczki. W menu obsługi ACF w menu wtyczki (tylko dla wersji Pro) dokonano również kilku poprawek, które usprawniają korzystanie z zaawansowanych pól niestandardowych. Dzięki aktualizacji do wersji 0.3, wtyczka Webist WP Asari CRM staje się jeszcze bardziej wszechstronna i efektywna w zarządzaniu danymi o nieruchomościach.

Całkowita lista zmian (changelog)

Oto lista wszystkich zmian względem poprzedniej wersji wtyczki:

  1. Obsługa nowy pól API:
  2. Poprawa panelu wtyczki:
    • strona konfiguracji ACF nie działała prawidłowo (problem z zapisem danych i działaniem podstrony).

Zintegruj WordPress z Asari CRM!

Zintegruj swoją stronę opartą na WordPressie z Asari CRM poprzez wtyczkę Webist WP Asari CRM. Skorzystaj z API CRMu, aby efektywnie zarządzać danymi na temat nieruchomości swoich klientów! Dzięki tej integracji, będziesz mógł łatwo synchronizować dane między obiema platformami, co pozwoli ci na uzyskanie spójnego i kompleksowego widoku swojej działalności. Wtyczka jest prosta w obsłudze, dzięki czemu nawet osoba bez zaawansowanej wiedzy technicznej będzie w stanie ją skonfigurować. Dodatkowo, regularnie są wydawane aktualizacje, co oznacza, że możesz być pewien, że integracja będzie działać stabilnie i bez problemów. Dzięki tej integracji, będziesz mógł zoptymalizować swoje działania marketingowe i sprzedażowe, co przełoży się na wzrost efektywności i zysków dla Twojej firmy.

Opinie
Kliknij, aby ocenić wpis!
[Łącznie: 0 Średnia: 0]

Kategorie:

Udostępnij: